روفرشی ابریشم هنرکده نیکزاد کد 44

کد طرح: 44

نام طرح: باغ بهشت

نوع طرح: کلاسیک

سایز: سایز: 200×150 – 300×200 – 350×250 – 400×300

رنگ: کرمی

جنس: ابریشم

کلکسیون: دستباف گونه

ثبات رنگ: دارد

روفرشی هایی که طرح فرش های سنتی و کلاسیک دارند، عموما مورد توجه ما ایرانی ها هستند. روفرشی ابریشم طرح باغ بهشت هم یکی از این روفرشی ها است. این روفرشی با طرح سنتی خود توانسته نظر بسیاری از خریداران را جلب کند. جالب است بدانید که جذابیت طرح این روفرشی صادراتی به اندازه ای است که به بسیاری از کشورهای دنیا به ویژه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صادر می شود. البته قطعا کیفیت تولید آن نیز نقش مهمی در پذیرش توسط بسیاری از این کشورها داشته است.

روفرشی ابریشم طرح باغ بهشت یکی از روفرشی های تولید شده در هنرکده نیکزاد است. طراحی اختصاصی این روفرشی و استفاده از بهترین نخ ابریشم برای تولید، باعث شده تا از جمله روفرشی های پرفروش از این برند شناخته شود. کیفیت رنگ و ماندگاری رنگ آن نیز بسیار بالاست به اندازه ای که تا سال ها مهمان شما خواهد بود. وزن سبک و قابلیت حمل آسان آن نیز باعث شده تا از آن هم در منزل و هم در پیک نیک و مسافرت استفاده شود.

شرایط نگهداری:
روفرشی های نیکزاد شستشوی آسانی دارد و به دلیل سبک بودن، در خانه نیز قابل شستشو است؛ بطوریکه می بایست با آب خنک (30 درجه) و مواد شوینده ملایم شستشو انجام شده و سپس در سطح صاف پهن و خشک شود.

بافت ظریف

دارای نقوش سنتی و مدرن

 و قابل حمل

ضد الکتریسیته 

بادوام و با ثبات رنگی

شستشوی آسان

عدم پرزدهی و ایجاد آلرژی

ضد لغزش روی سطوح

قیمت مناسب

نظرات مشتریان

چه طرح قشنگی
مهمان